Výuku dětí plést

Jen proto, že jste se naučit plést na kolena vaší babičky neznamená, že nikdy nebude moci plést. Nikdy není pozdě začít se učit.

Pletení může být užitečné, peníze-úspory, uklidňující, meditativní a dokonce i docela návykové. Pravděpodobně se jedná o dobré prodejní body v moderní, stresující světě. Pletení pro děti a další členy rodiny může ušetřit peníze. Můžete pletené oblečení a hračky, které jsou plné charakter.

A jakmile víte, jak plést, předávání těchto dovedností na dítě může být dobrým lepení cvičení. Naučit se plést zlepšuje obratnost a ruka-oko koordinaci dítěte.

Pletení není nákladné kupovat. Nejlepší plán je koupit vybavení, jako jsou jehly, steh držáky a počítadla řádků, jak a kdy ji budete potřebovat. Dále budete potřebovat pletení tašku, pár malých nůžky a nitě jehly pro šití oděvů dohromady. Nakonec byste chtěli mít robustní krabici, aby se vaše vzory v stejně.

Velikost jehly, které potřebujete pro jakékoliv příze je uvedeno na jeho kulového pásu nebo na vzoru, který používáte. Ale pokud nechcete plést se standardním napětím, budete potřebovat jinou velikost. Váš napětí bude možná být dost těsný, když začnete učit, ale uvolní, jak jste se více zběhlý. Děti často plést velmi pevně a mohou potřebovat pomoc s tímto problémem. Můžete to udělat řádek nebo dva pro ně, aby se uvolnily své pletení nahoru.

Můžete si myslet, že je to dobrý nápad začít pletení s robustní nití na “člunu pólů”, protože vaše pletení poroste rychle tímto způsobem, ale to asi nebude nejlepší plán. Velké jehly a robustní příze, zvláště pokud je velmi strukturovaný, bude pravděpodobně ukázat jako příliš těžkopádné pracovat, když se začínají ven. To platí ještě víc pro dětské malé ruce.

To je asi nejlepší začít se učit s dvojitým pletacích přízí. Je to zvládnutelné a přichází v obrovské škále barev; a pracuje se spoustou barev je obzvláště atraktivní pro děti. Poté, co jste se naučili plést můžete přejít na jiné tloušťky příze a stát kreativní a experimentální jak se vám líbí – ale je potřeba, aby se věci jako snadné pro sebe, jak je to možné začít.

Existují pletení soupravy pro děti, které mají především malé kuličky z nití a krátkých jehel. Získat děti pletení detske izby dievcenske
oblečení a doplňky pro své hračky a tyto budou jednoduché vzory, které nebude trvat příliš dlouho dokončit. Slogging přes šátek žádný projekt pro dítě.

Mnoho pletací příze obchody jsou nyní začínají své vlastní třídy nebo mohou mít pletení kruh, který byste mohli spojit s zkušených pletařky po ruce, které vám pomohou pokaždé, když uvíznou / pokazit / ztrátě steh. Poté, co všichni vědí, jaké to bylo, když začali plést.

To je obzvláště užitečné, aby děti měly jejich hry dosahuje stehy zvedl na ně, protože mohou dostat deprimovaný velmi snadno, pokud boj naučit dostane za příliš mnoho.

Pletení kluby a kavárny jsou také uvedeny on-line; tam může být jeden z místních na vás. V opačném případě, pokud máte nikdo, který vám pomůže, můžete najít videa se dívat na internetu.

Nedělejte si starosti s pomocí pletací vzory pro začátek. Čtverec, aby se dráha nebo několik čtverců, aby pet deku nebo možná pletení šátek, pokud jste ambiciózní bude dobrý začátek. Začátečníci budou pravděpodobně chtít, aby se poměrně málo položek jen pomocí podvazkový steh, než naučit se obruba.

Rate this post