Televizních kritiků “Higglytown Heroes”

Jako teta je předškolák a ctižádostivá herečka komentářovém (Věděl jsem, že všechny ty hodiny sledování Bugs Bunny přijde vhod), vím, že všechny “pořady, stejně jako každý dětský Kids DVD venku.

Podle mého názoru neexistuje lepší způsob, jak celebrity mohou získat zpět své nehorázné platy než zábavné a někdy i výchovu dětí. A oni by mohli být obři dostat hlas “chladnější než Elvis” pro zpěv ústřední melodii k jednomu z Playhouse Disney nejnovějších hitů, “Higglytown Heroes”, který je také na svém CD / DVD pro děti, “Tady přijít ABC.”

Pro ty z vás nejsou obeznámeni se všemi věcmi Higgly (adjektivum použito tolik jako “Smurfy” ale ne, děkuji Higgles, jako sloveso), série se soustředí na malém městě a čtyři děcka s názvem Eubie Kip a sourozenci Wayne a Blikat. Myslíš, že “South Park” s lepším umění a žádné faul úst. Nejsilnější jazyk je, “Aw, nakládaná zelenina”, obvykle která pronesl Twinkle (růžovější než Trista Rehn Sutter!) Po jejím vymyšlené nápady na řešení dilemat v dětském ‘Get jemně propíchnuta Fran, přátelské veverka vyjádřený Edie McClurg.

V každé dva-epizodický půlhodinová show, Higgly děti zážitek běžný, nevinné dětství události, jako najít housenku, hosting televizní večírek pro Happy Hairy Higgly společnosti Monster Primetime zvláštního, ztrácí zub, Kip jeho dětská postel děda zamčený v koupelně, nebo péči o nešťastné ptáka. Děti se snaží řešit jejich problémy, provázený Fran, který je hlas rozumu, pomáhal svými milujícími rodiny a stále nadšené zvláštně Bill a Ted-ish Pizza Guy … a někoho. Pak přichází nevyhnutelný píseň …

“Někdo zvláštní, kdo by to mohl být?

Tato úloha je příliš velká pro vás a mne.

Potřebujeme pomoc!

Ale nikdy strach-o,

Vypadá to jako práce pro … Higglytown Hero!

Higglytown Hero! ”

Některé z hrdinů jsou přírodní výběr, a to zejména po 11. září: policie žena, hasič, atd Ale kolik z nás si myslí, sanačních pracovníků, elektrikáře, instalatéry, zahrádkáře, poštovními doručovateli (vyjádřený Kathie Lee Gifford) a zemědělci jako hrdinové? Nebo telefonní operátor (vyjádřený Cyndi Lauper)? Ačkoli hrdinové mají celebrity hlasy, že Higgly děti zjistí, že skutečné hvězdy všude kolem nich jsou lidé, kteří řeší problémy každý den.

Některé z dilemat trochu směšné z pohledu dospělého. Například, když Kip vyleze na strom zachránit milovanou sousedství kočka a její koťata, jeho přátelé mu pomoci. Proto, když se zasekne, nemůžou mu pomohl zpátky dolů? Ehm … když byl v poslední době jste zakopl a zpanikařil? Budete potřebovat pomoc ve svém vlastním životě každý den, aniž by přemýšlel o tom.

Krása “Higglytown Heroes”, je to, že oslavuje pracují společně, “baví se spolu,” a Higgly děti i jejich rodiny nikdy brát jako samozřejmost hrdiny v jejich životech. Elektrikář (Lance Bass) dostane pozván k účasti na “Higgly Monsters” TV strany po opravě obvody pro dům KIP je. The Fire Fighter (Donald Faison), který dostane Kip z akcií stromů v narozeninové párty v sousedství kočky. Kolik z nás jít ven naší cestě k poděkování lidem, kteří nám usnadňují život? Někdy zapomínáme, že je vidí jako lidé s potřebami a pocity.

Dokonce jsme zapomenout vidět naše vlastní rodiny jako hrdinové. KIP je Grandmama (hlas “Golden Girl” Betty White, s Rose Nylund-jako účes) pleteniny v dětském svetry. KIP to realitní makléř Mami, Bitty, funguje jako duši ’50s krbu, ale dostane odměnu, když Kip a jeho přátelé, aby jí get no kartu. Wayneův Mami, Plunkie, ukazuje dětem housenky, žene na pláž, zatímco Wayne zajiskření strýc Lemmo jim vaří snídani v jeho restauraci av vánoční specialitu, pohání Wayne a Twinkle asi na saních.

Je zajímavé, že Higgly rodiny nejsou vždy čisté rodiny, něco Disney líčí jako normální, aniž by zastavovaly pozornost. KIP rodina je příslovečná nukleární rodina se dvěma sestrami, dětská sestra, máma a táta, Fripp, (který provozuje hot dog, CART) a dvou prarodičů, kteří buď žijí v Kip velkém domě nebo navštíví neustále. Twinkle a Wayne matka se zdá být jeden z rodičů (ačkoli všichni jsou Afroameričan, nikdo křičel rasismu zatím), a Eubie se zjevně zvýšen jeho Southern přízvukem teta Mellie a strýc Zooter, s návštěvami z jeho Southern přízvukem Grandpop Crank (zemědělec).

Rate this post