Odchylenie i na odwrót wymiata

Odchylenie i na odwrót wymiata są dwa strzały mrugnięcia, które nie są powszechnie stosowane, zwłaszcza odwrotna wymiata który jest rzadko używany. Jednak oba strzały mogą być wykorzystywane w niektórych sytuacjach mrugnięcia i są skutecznym sposobem, aby zdobyć i utrzymać biegnie tablicy wyników odliczać.

Istnieje duże ryzyko z elementem strzał wymiata, tak dobry osąd i doskonały czas ma kluczowe znaczenie. Należy unikać grania sweep i odwrócić zamiatać na początku swoich rund szczególnie prostych dostaw, ponieważ nie jest to dobry pomysł, aby odtworzyć go, dopóki masz na oku i know-how w skok gra i co robi melonik. Jak na przykład, gdy piłka przebywał niska byłoby dość łatwo źle osądzić i wyjść LBW lub oczarowani które na pewno chcesz uniknąć, więc uzbroić się w cierpliwość i bawić się w Betathome pierwszej kolejności.

Odchylenie i wsteczny wymiata są zarówno krzyż zatrzepotała strzałów a najlepiej powinna być odtwarzane na powolny dostaw, które są dobrej długości i nie jest zbyt pełne. Aby grać w ortodoksyjnej przeciągnięcia strzał, najpierw czekać na piłkę ma zostać wydany przed dokonaniem jakiegokolwiek ruchu – NIE premedytuję wystrzału!

Po ustaleniu, że piłka jest tam grać wymiata zastrzelony, przesunąć przednią nogę, jak daleko w dół w kierunku furtki boisku piłki, jak to tylko możliwe. Jak posuwają się naprzód zginać oba kolana jednocześnie tak, że całe ciało jest nisko, niech Expekt bonus Polska plecy kolana dotykają ziemi, aby działać jako dodatkowy podstawy podparcia. Staraj się zachować równowagę i zrelaksowany. Doprowadzić bat w dół z boku i wyłączania całej piłkę na stronie nóg i mają na celu uderzyć go albo z przodu lub z tyłu placu nodze. Można toczyć nadgarstków nad piłką jak trafisz, aby pomóc utrzymać ją na ziemię. Cel mieć ramiona całkowicie wysunięty podczas kontaktowania piłkę.

Aby grać w odwrotnej zamiatać, dostać się do tej samej pozycji, jak w przypadku ortodoksyjnych cyklu, jednak tym razem przyniesie Ci kij w dół i po drugiej stronie od strony nóg w kierunku wolnego boku, więc mają na celu uderzyć piłkę przez obszar ściekowy. Ten strzał wymaga bardzo dobrej koordynacji i czasu jak trzeba przekręcić rundę bat tak, że powierzchnia bat twarze off bok w punkcie styku bez zmiany przyczepność.

Rate this post