Majstrovstvá Stávkovanie Recenzia

Čítanie utesnená povýšenie na Premier League prvýkrát vo svojej histórii s 1-1 remíza v Leicesteri. lovci hodnoty budú zálohované čítanie na 11/10, ale Foxes ujal vedenia cez Iain Hume sedem minút pred polčasom. Avšak, Kevin Doyle ekvalizér päť minút pred koncom získal Royals k 11/5 draw a vstupenku do najvyššej letu futbalu.

Sheffield United ukončili päť stretnutí winless sériu a bol úžasne v top 16 na majstrovstvách iba bočnú vyhrať zápas, keď porazil Southampton 3-0. Phil Jagielka a Paul Ifill vsietil v posledných dvoch minútach prvého polčasu sa rozpútať 4/6 Blades nádeje automatická propagácie a Neil Shipperley pridaný tretiny na 77.

Watford Vlastné automatické nádeje propagačné boli hodené zostupu-straší Millwall, ktorý stiahol ohromujúci 2-0 víťazstvo na Vicarage Road. Carl Asaba na 66 a Ben May čas zranenia získal levmi nepravdepodobnú 11/2 výhra hostí.

Leeds stratil viac pôdu pod nohami v ich honbe za bežci-up mieste, keď kreslil 0-0 s Stoke. Leeds boli 8/15 jollies pred kick-off, ale chudobné dokončovacie práce na oboch stranách znamenal, že hra skončila celého štvorca s kurzom 11/4.

Piaty-umiestnil Crystal Palace sa ujal vedenia vďaka Clinton Morrison v 18. minúte, ale Inigo Idiakez zrovnal na Derby o 10 minút neskôr. Španiel zahodil penaltu v čase štrajku, ale zabúchal na oživenie zarábať na 7/5 domácej výhru.

Preston North End lipol na ich play-off mieste, napriek tomu, že je dodržiavaný ich desiatej ‘s draw podporovateľov, ktorí profitujú s kurzom 12/5. Zápas medzi Cardiff a QPR tiež skončil bezgólovou s oboma Cameron Jerome a Marc Nygaard chýba pozlátenie hranami šancu každému.

Play-off naháňa Vlci boli zasadila ranu Sheffield Wednesday, ktorí bojujú o prežitie v tomto divízie. Marcus Tudgay dal 5/1 sov do vedenia tesne pred polčasom ale vyrovnal Wolves cez Carl Cort. Deon Burton dal návštevníkov späť vpredu na 67 a Tudgay vypálil vo svojom druhom štyri minúty od času.

Burnley skončil ich beh šiestich po sebe idúcich majstrovstvách porazí všetkým, ale nakoniec Norwich štíhle play-off nádeje. Andy Gray dal 15/8 Clarets do vedenia v 18. minúte, keď Michael Branch usadil zápasu šesť minút do druhej polovice.