Jeśli czujesz, twoje wysiłki nie działają

Jeśli czujesz, twoje wysiłki nie działają (albo nie są wystarczająco dobre) po raz pierwszy skorzystała z pomocy swojego rozszerzonym gronie rodziny i przyjaciół. Uzyskaj wszystkim zaangażowanym w celu wzmocnienia ducha nastolatków. Pokaż mu, że ma system wsparcia w miejscu, które może liczyć w. Praca na budowie powrót zaufania w relacji. Jeśli dziecko otwiera się na innego członka rodziny lepiej niż ty, zachować swoją niechęć do środka, należy skupić się na pomocy teen.

Czasami trzeba sprowadzić specjalistów. Nie czekaj zbyt długo na ten krok, jeśli dziecko wymyka się spod kontroli. Opóźnienie może być kosztowne. Ale gdzie należy skręcić dalej? Rozważmy następujące opcje:

· Prowadzenie szkoły doradcą – osoba ta dotyczy młodzieży (zwłaszcza tych niespokojnych) na co dzień, są one doskonałym źródłem wglądu w to, co może się dziać między scenami społecznych w szkole. Mają komody dziecięce też szybki łatwy dostęp do dziecka w ciągu dnia.

· Zewnętrzny doradców i psychologów – Tych specjalistów mają stopni w poradnictwa komody dziecięce i terapii. Niektóre specjalizują się w terapii, podczas gdy inne koncentrują się na badaniach. Wszelkich starań, aby znaleźć kogoś, kto zajmuje się wiele nastolatków, zwykle odnoszą się lepiej młodszego pokolenia.

· Pracownicy socjalni – osoby te często nazywane są do pracy z rodzinami jako grupy i są dość znane z emocjonalnych problemów w otoczeniu społecznym. Mogą one pomóc w identyfikacji problemów związanych z dynamiką rodziny. Może to być pomocne, jeśli są częste konflikty w domu.

· Psychiatrzy – są to lekarze (tak, oni poszli do szkoły medycznej), którzy łóżko dla dziecka są uprawnieni do przepisywania leków i można hospitalizować pacjentów. Generalnie chcesz zarezerwować ten profesjonalny na późniejszym etapie jako licencjonowani łóżko dla dziecka – sklep Banaby.pl doradcy są często tańsze i osobiste podejście do nastolatków kłopotów.

Terapia może stać się drogie, więc sprawdzić u swojego planu ubezpieczeniowego, aby zobaczyć, jakie usługi są objęte gwarancją. Niektóre firmy nałożyć ograniczenia na rodzaj dostępnych usług i / lub częstotliwość wizyt. Jeśli koszt jest problem, nie zapomnij, że doradcy szkolne są zazwyczaj bezpłatne. Można również skontaktować się z lokalnym uniwersytecie lub college’u, bezpłatne łóżko piętrowe dla dzieci (sklep) kliniki, programów szkoleniowych doradczych i stan uruchomienia biura. Niektóre biura oferują przesuwne cennik skali dla rodzin o niższych dochodach. Ważne jest, aby nie pozwolić pieniądze powstrzymać cię przed szukaniem pomocy. Dobro Twojego dziecka i Twojej rodziny zależy od niego

Rate this post