Jak si vybrat dobrý učitel klavíru pro vaše dítě?

Dát svým dětem možnost naučit se na hudební nástroj je jedním z nejlepších věcí, které můžete udělat pro ně.

Rychle jim dává pocit úspěchu, a zvyšuje jejich úrovně spolehlivosti. Rozvíjí svou kreativitu a výraz. To dolaďuje své fyzické pohyby, které jim pomáhají rozvíjet koordinaci a držení těla. To podporuje disciplínu a rutina. Není divu, že naučit se hrát na hudební nástroj bylo prokázáno, že zlepšit kognitivní schopnosti a je spojena s velkým výkonem.

Mezi všemi hudebními nástroji, jedno je jedinečný. Klavírní hudba je kompletní s oběma melodie a harmonie. Většina ostatních nástrojů hrát pouze jedno vlákno hudby. To znamená, že je třeba hrát v kompletu dosažení plného harmonický efekt. Klavíristé získat cenné poznatky o složení hudba dříve.

Avšak i přes všechny tyto výhody, stále existují příběhy lidí, kteří nepokročila a dokonce i ti, kteří byli traumatizované od kyselé, přes striktní učitelů. Hudba by měla být konstantní zdrojem radosti po celý život. Není to nic menšího než katastrofa, pokud učitel klavíru otočí proces učení do tupým a hrozného cvičení. Učitelé by měli být otevření očí svých žáků k příležitosti, vzor dětský dřevěný nábytek, ​​úžasu a potěšení. Především se učí hrát na klavír by mělo být příjemné!

Zde jsou čtyři otázky, které vám pomohou poznat dobrého učitele,

1. Co znamená učitel vědět o hudbě? Učitelé, kteří skutečně rozumět jazyku hudby budou mít odborné znalosti stupeň úrovně. Budou mít znalosti pozadí skladatelů a stylů. Důležité je, že budou také rozpoznat hudební vlohy svých studentů. Dalo by se zeptat učitele, co si myslí o konkrétním kusu hudby. Bude zřejmé, pokud si o tom promluvit s znalosti a porozumění. Dobrý učitel bude  schopen odpovědět rodičů i dětských otázky ohledně jakéhokoliv hudebního díla. Dobrý učitel bude rozumět různé žánry a infikovat studenty s nadšením. K dispozici je více výuku na klavír, než jen držet se výukových programů. Dalo by se také požádat o průběhu minulých studentů. Pokud učitelé nedávají svým studentům dobré vzdělání v hudbě, protože naučit se hrát na klavír, mnohem víc svých studentů se vzdát dříve, než se plně rozvinout své schopnosti.

2. Je učitel dokonalý pianista? Nesmíte myslet vaše dítě potřebuje dokonalý pianista učit od začátku. Ale vy jste nemohli být více špatně. Od samého počátku, je nezbytné, aby dobré techniky jsou vyvinuty. Kvalita základů určuje, do jaké míry studenti detské postele mohou rozvíjet svůj talent. Dobrý učitel klavíru bude metodicky vytvořit platformu, která může podporovat studenty při uskutečňování své schopnosti, jak rostou a vyvíjejí své vlastní zájmy. Není nic více frustrující než mít sny a ambice, které jsou mimo dosah! Je to velmi neekonomické zvolit levnější učitele, dokud se zjistit, zda vaše dítě je předurčen, aby své dovednosti na vysoké úrovni. Mnoho studentů si ztracený čas a talent a stát se odradit, protože jejich učitelé nevěděli, co dělají! Na konci, “náklady za pokroku” může být mnohem vyšší než u učitele kvality, s nímž je student dělá rychlý pokrok

3. Může učitel inspirovat a učit? Ne každá vysoká dosažení pianista bude dobrým učitelem. Stejně tak bude každý učitel se pro každé dítě. Je to o temperamentu. Děti potřebují cítit uvolněně a zabýval se efektivně učit. Jako vodítko, budou učitelé, kteří jsou povzbuzující a inspirativní usnadnit učení lépe. To je osobní věc a někteří učitelé budou vhodnější pro konkrétní dítě než ostatní. Téměř každý učitel bude chtít, aby se setkal před spácháním k výuce. Je to cenný čas pro vás posoudit, zda je to ten správný učitel pro vás dítě. Mezitím bude učitel bude posuzování své dítě, aby zjistil, zda on nebo ona je připraven ke spuštění lekce. Učitel může být za zmínku zájem vašeho dítěte ve hře a bude hledat rysů svých hudebních talentů. Ty zase bude cítit rychle, zda učitel je ladění do osobnosti dítěte. Učitelé, kteří jsou citliví na své studenty jim pomůže pochopit nuance a rozvíjet osobní styl. Kromě toho je také užitečné mluvit s ostatními rodiči na místě tak dlouho, jak si uvědomit, že žádný učitel je pro každé dítě.

4. Bude učitel využívat dostupné zkoušky odpovídajícím způsobem? Zkoušky jsou skvělý způsob, jak budovat důvěru a dát studentům skutečný pocit úspěchu. Jsou také velmi užitečné při podání žádosti o vstup škole nebo univerzitě místech. Neexistuje žádný dobrý důvod pro většinu studentů, abyste si dobře uznávané zkoušky a postup přes stupňů. Dávejte si pozor na učitele, kteří se vyhýbají od zkoušky. Mohlo by se stát, že jejich učení není tak zvuk! Přesto je také důležité, aby učitelé neučí jen na zkoušku, pouhým pohybem z jedné zkoušce osnov k druhému, aniž by vytvoření širší repertoár a prozkoumávat různé styly. Hodně z prospěchu učit hrát na klavír budou ztraceny, pokud student nemá baví hrát a má čas, aby prozkoumala svůj vlastní zvědavost a chuť. Studenti také mohou muset snížit zkoušky jsou sedí v době, kdy jsou pod tlakem v důsledku velkých školních zkoušky. Dobrý učitel nebude nutně vstupují do studenta pro každé třídě, ale občas vynechat jeden.

Jak si vybrat dobrý učitel klavíru pro vaše dítě? 5.00/5 (100.00%) 1 vote