Go sławnym szary dres. Bramkarz może przynieść Węgrów w ME

Budapeszt. Śmierć, podatki i stary dres Gábora Királyho. Niektóre rzeczy w życiu są stałe, pisze na swoim koncie twitterovom zjawiska.

muszą być dwóch dekad, a węgierski bramkarz natury obejmować spodni szarych ciepłego trykotowej tkaniny. Czy idealny piłkarskiego pogody, palnika lub zamarza, nigdy się ich nie uszkodzi.

„złapany w nich od 1996 roku, kiedy jeszcze pracował w domu w Szombathely,” przypomniał w rozmowie z serwerem Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA), nawet na wiosnę 2012.

„Do tej pory, ja nosieval czarny, ale gdy nie mam im wyprać zakłady piłkarskie Unibet i dotarłem nad szarym. Następnie mamy osiem gier bez porażki i uniknąć zagrożenia degradacji, więc wszędzie tam, gdzie poszedłem, były moje szczęście urok.I to się nie zmieni. „Kwestia komfortu

Klasyczne spodenki 190 cm wzrostu bramkarz nigdy nie wszedł do smaku.” W Niemczech i Anglii, zrobiłem je próbował, ale usiąść ze mną „, powiedział Lo Dz Francophone de Budapeszt.

„jest to kwestia wygody. Grałem na popiół w zimie i na zamarzniętej trawie. Gdy w takich przypadkach kończy się na ziemi, to boli. Zawsze mogę wybrać większą liczbę dres do mnie w nich łatwiej zakłady na Unibet przeniesiona. Końcowym rezultatem jest zawsze ważniejsza od wyglądu „

Jest to 12 listopada 2015 i tridsaťdeväťročný Király zakończy jubileuszowy setny mecz w drużynie narodowej -.. Jako drugi człowiek w historii kraju po József Bozsik (101) Nadal nie zatrzyma

To był pierwszy pojedynek playoff procedury Mistrzostwach Europy we Francji w 2016 roku Węgrzy wygrał w Norwegii 1: 0-ciWielki zapisać więcej Király odbędzie się w Oslo w jego zespole.

„Bardzo ważne zwycięstwo dla całego zespołu. Szybko jednak, że musi zapomnieć i skupić się na drugim pojedynku. Musimy szczególnie dobrze odzyskać w domu i potwierdzić, że mamy silny zespół,” podał serwer Király UEFA.com.

weteran Bramkarz jest blisko jego pierwszy udział w Mistrzostwach Europy, co byłoby pierwszym dużym turnieju na World Cup 1986. Węgier Choć pierwszego kwietnia obchodzi czterdziestkę, o zakończeniu kariery nie chce słyszeć.

„Będę kończyć, gdy moje ciało powie. – wystarczająco Ale teraz, jeszcze nie”, mówi człowiek, który zadebiutował w drużynie narodowej w 1998 roku przeciwko Austrii, a po czterech minutach rzut karny złapany Anton Polster.

Madari następnie wygrał 3: 2nd

Unibet bonus na start

Rate this post