Club Bruggy – FC Kodaň

Przez długi czas publiczność na trybunach stadionu w Brugii nudzić; Mecz Gospodarz z Kopenhagi szukał bezbramkowym remisem. Aż do samego końca jest przeforsował Daniel Amartey i Victor Vazquez i zdecydował, że ostateczny wynik 1: 1

Mecz oferowane dość otwarty futbol, ​​ale cel oczekiwanie do 89 minut, kiedy bet365 doskonałe uderzenie pchnął wizyty Amartey. Kopenhaga będzie wypłacone w poprzednim rozwoju zapewne zasłużył domu Vazquez, jednak to było przed – jego strzelecką strzale z ustalonym czasie zdecydował, że pozostanie niepokonany w Brugii.

Początkowo był postrzegany raczej nudny, powolny w piłkę nożną; ospały tempo meczu tylko ciął krótkie, ale intensywne interludium przed Bet 365 duńską bramkę. Felipe Gedoz groźnie strzelił do Stephan Andersen, ale bramkarz wizyty wytrzymał; po serii trzech ośrodków, przeciwko którym do Kopenhagi z wielkim wysiłkiem opór. Francesca Silva cios także z szacunku dystans pozostały bez odpowiedzi.

Goście odpowiedział bezpośredni rzut Pierre Bengtsson; szefa Mikael Antonsson kute, ale bramkarz Ryan miał Mathew domu tego eksperymentu zbyt wiele pracy. Bengtsson Antonsson przyszedł z innego Bet365 niebezpiecznego działania; w 30 minut, ale ostatnie spalił się.

Andersen następnie pocić po Gedoze rany, co było w zeszłym przyzwoity szansa pierwszej połowy. Po zmianie stron już podjęte inicjatywy Belgów, ale duński Unibet bonus bramkarz nie może przyjść. Nicolas Castillo kolejna szansa, aby trafić w cel tylko strukturę, i wydawało się, że to również ostatnia duża szansa meczu.

Ale potem przyszedł do wniosku, atak serca. Nagle piłka idzie do Amarteymu którego nechytatelná dzień dobry od dwudziestu pięciu metrów kompletnie zaskoczył bramkarza Belgów – 0: 1 Fani duńskie powoli Unibet obchodził cenne zwycięstwo. Jednak nie skończył krajowego – ostatnią szansę meczu i pchnął Vazquez zdecydował się na punkty podziału.