Bwin stelesňuje ťažkosti Manchesteru United – je čas ho pustiť?

Ibrahimovic to neurobí. Na poslednú chvíľu vstúpil do ligy pred piatimi týždňami a strana José Mourinho je po 10 zápasoch osem bodov od summitu.David Squires na…Hotel Manchesteru Josého Mourinha čaká Čítajte viac

Porovnajte to s črtami štvrtej špičky. Sergio Agüero dvojitý v Man City 4-0 víťazstvo v West Bromwich Albion v sobotu robil to sedem gólov v sedem ligových štartov. Tím Pep Guardiola má 23 bodov a vedie Arsenal a Liverpool na gólový rozdiel.

Alexis Sánchez má šesť z deviatich štartov ako Bwin hlavný muž Gunners. Na Liverpoole má Roberto Firmino štyri z deviatich a štvrtý Diego Costa je pre Chelsea šesť za desať.Je to o sedem bodov pred United, ktorí sa nezaujímajú o 21. titul, sa zdajú byť outsidermi na finále Ligy majstrov. Ibrahimovic má štyri z 10 zápasov, polovicu toho, čo je Costa, hlavný gólman z Premier League. Švéda sa nakoniec započala 10. septembra, keď v 42. minúte Manchester derby v Old Trafford vybojoval branku pre Uniteda. 35-ročný mal dve ďalšie šance pred prestávkou. Chyběl a neúspešná sekvencia 498 minút začala. Ibrahimović podpisoval Mourinho ako jeho totem – muž, ktorý personifikoval portugalský svalový štýl, ktorý by urobil za útok United, čo Didier Drogba urobil pre Chelsea, keď Mourinho viedol a to až do po sebe nasledujúcich titulov Premier League v rokoch 2005 a 2006. Švédska sa však stala nechceným stvárnením strasti United.Keďže jeho Bwin šťastie išiel na juh, tak to má tím.

United nevyhral v lige viac ako mesiac – víťazstvo 4: 1 proti Leicester City 24. septembra. Nemali skóroval na štyri týždne – gól Anthonyho Martiala v zápase 1-1 s Stoke City 2. októbra. V poslednej dobe skončili 18. septembra – gól Marcusa Rashforda v porážke 3-1 v Watforde. V mimoriadne sklamanom výlete proti Burnleymu v Sean Dyche v sobotu United mali 37 výstrelov, z ktorých bolo 12 Ibrahimovič je. Napriek tomu však zlyhal. Na konci v Old Trafford veterán útočník mohol zapečatiť vzácne tri body, keď Paul Pogba našiel ho blízko Tomu Heaton gól, ale Ibrahimovic udusil ešte raz. Bolo to rovnaký príbeh v Anfield v 0-0 s Liverpoolom pred dvadsiatimi týždňami, keď k nemu padol kríž Pogba.Medzi všetkými súťažami Ibrahimovič má v posledných desiatich Bwin vystúpeniach len jeden gól – víťaz proti Zoryi v Európe League na Old Trafford 29. septembra. On skóroval raz na ceste všetky kampaň v úvodnom víkende víťazstvo 3-1 v Bournemouth. Tieto sú hrozné postavy pre futbalistu, ktorý trpaslík jeho príchod do klubu s vyhlásením: “Ja prídem . “Ibrahimovič môže potrebovať druhý, ak pustošenie pokračuje, aj keď problémom môže byť ten, s ktorým nemôže nič robiť: vek. Je to zápas, aby sme si spomenuli akúkoľvek stranu šampióna, ktorú vedie útočník jeho 36. ročník.Žiadna pripomienka sa nevyžaduje o tom, ako je Premier League oveľa odolnejší ako Ligue 1, kde Ibrahimovic pôsobil v predchádzajúcich štyroch sezónach s Parížom Saint-Germain. Facebook Twitter Pinterest Zlatan Ibrahimovič skóroval 38 gólov a v sezóne minulého roka vytvoril 13 pre Paríž Saint-Germain. V Premier League dosiahol štyri a žiaden z nich neposkytoval žiadnu asistenciu. Fotografia: xapostar.com/bwin

Štatistiky ukazujú, ako ťažké nájde priepasť medzi anglickým a francúzskym futbalom. V 31 zápasoch PSG minulú sezónu Ibrahimovič skóroval 38 krát alebo každých 67,2 minút.V rokoch 2014 – 2014 to bolo 19 pri 24 výstupoch za 105,4 minút; 2013-14 bol jeho najchudobnejší, ale miera bola ešte 26 v 33 – každých 106,5 minútach; a vo svojom úvodnom PSG termíne jeho 30 v 34 prišiel na gól každých 99,1 minút.

Na United je pomer gólu každých 225 minút. Minulý rok Ibrahimovic poskytol 13 asistencií pre PSG, aby nasledoval šesť, jedenásť a osem. Zjednotená bola nula.

Stal sa periférnym číslom. Zdá sa, že je čas ho pustiť. Tri ciele Marcusa Rashforda v šiestich štartoch sú lepším pomerom a prišli napriek tomu, že bol rozmiestnený široko.19-ročný koktail surovej rýchlosti, trik a dokončovacie schopnosti je unikátny v skupine United a ústredná úloha môže im dať X-faktor tak zúfalo potrebný. Po bezvýkopovej remíze s Burnley, Ander Herrera povedala: “Hovoril som s Juanom [Mata] a my sme obaja súhlasili, že sme Bwin niečo také niečo zažili na ihrisku. Kontrolovali sme hru po dobu 90 minút a skóre neprichádza do úvahy je neuveriteľné. ”

Slová zdôrazňujú skutočnosť, že otázka United nevytvára šance, ale dokončuje ich. Toto je presná úloha, pre ktorú bol Ibrahimovič najatý. Jeho najchladnejší beh od roku 2007 prichádza vtedy, keď jeho manažérsky boj o zatknutie listu vedľajšieho listu spôsobil, aby bol poslaný na stánky v sobotu. Preto je Mourinho čelí futbalovému združeniu obvinenia z Bwin verbálneho zneužívania Mark Clattenburg, rozhodca.Už má problémy s pripomienkami k Anthonymu Taylorovi, oficiálnemu zápasu, pred ťahom v Liverpoole. Žiadne z toho by nevadilo, keby United vyhral. Na víťazstvo potrebujú ciele. Teraz musí Mourinho rozhodnúť, či môže Ibrahimovičovi dôverovať a začať ho dodávať.