1xbet

1xbet

Sektory sázek na dostihy a sportovní sázky jsou nabízeny v zcela novém vzhledu s exkluzivními a inovativními produkty. Bookmaker 1xbetu funguje prostřednictvím koncese AAMS n. 15007 pro vzdálenou hru.

SPORTS BETTING 1xbet

Na 1xbet.com můžete vsadit na všechny nejdůležitější události 1xbet hlavních sportů: Motoristické závody, Mistrovství světa Formule 1, Baseball s americkou Major League, Basketbal NBA a hlavní kontinentální mistrovství Evropy, Fotbal, Tenis, Motocykl , až po americký fotbal a lední hokej. Samozřejmě nechybí sekce “Live Bets”, kde můžete vsadit na své oblíbené akce během jejich vystoupení.

BETTING VÝMĚNA 1xbet

Velkou novinkou 1xbet.com je ale “sázková burza”: s tímto typem sázek budete mít k dispozici dva herní módy: sázku nebo banku na jeden nebo více výsledků.

Bankováním předpovídáte, že k určitému výsledku nedochází, při sázení, stejně jako u tradičních sázek, předpovídáte, že výsledek nastane.

Aby bylo možné uzavřít sázku, je nutné, aby tato sázka byla kombinována s jednou nebo více nabídkami od jiných sázejících, jako je tomu u sázkové burzy 1xbet, kterou nehrajete proti bookmakeru, ale s ostatními uživateli, kteří navrhují sázku opačně než vy.

VIRTUÁLNÍ SÁZKY 1xbet

Další velkou novinkou 1xbet.com je “virtuální sázka” nebo virtuální sázky: můžete vsadit na sportovní akce, které nejsou skutečné, ale simulované, které jsou přenášeny v reálném čase, 24 hodin denně. a ve všech hodinách na virtuálních setkáních náhodných týmů.

Ukáže se vám video, které trvá asi 2/3 minuty a obsahuje vrcholy sportovní události, která je předmětem vaší virtuální sázky (fotbalový zápas, tenisový zápas, závod psů nebo motokrosový zápas).

VÍTEJTE BONUS 1xbet

Noví uživatelé, kteří si na 1xbet otevřou herní účet, mohou využít opravdu zajímavý uvítací bonus: € 40 bez vkladu + 50% z první prohrané sázky až do výše € 200!

Žádný vkladový bonus 1xbet

Žádný vkladový bonus 1xbet

Bonus se skládá ze dvou částí.

Prvním krokem je otevření účtu na 1xbet.

Chcete-li získat bonusový vklad bez vkladu, stačí, když dokončíte registrační proces odesláním kopie svého ID a potvrzením svého mobilního čísla.

Do 24 hodin vám bude připočítáno 30 € na utkání v kasinu 1xbet a 10 € na sportovní sázky.

>>> Objevte všechny detaily bonusu 1xbet No Deposit Bonus!

VÍTEJTE BONUS DO € 200
Pro získání tohoto bonusu stačí, když složíte bonus ve výši alespoň 5 € pomocí bonusového kódu SPORT200.

Sázka je platná pouze v případě, že splňuje následující podmínky:

Hráno na události Pre Match (výměna není platná)
Minimální výše sázky: 4 €
Minimální kvóta je nejméně 3,50
Sázka musí být NON-WINNING

Získaný bonus bude činit 50% ze vsazené částky až do maximální výše € 200 a bude připsán do 24 hodin od splnění výše uvedených podmínek.

Zjistěte všechny informace o uvítacím bonusu 1xbet

SERVIS ZÁKAZNÍKŮ 1xbet

Pokud jde o asistenci, 1xbet.com poskytuje Zákaznický servis, který je aktivní každý den od 9:00 do 21:00, který je možné kontaktovat telefonicky na bezplatném čísle 800 900 333 nebo mobilním telefonem 02 91 64 5111 nebo zanecháním zprávy ve specifickém formuláři, který najdete. v sekci “Kontaktujte nás”.

Pokud jde o online sázení a hry, v Itálii je jen málo známých jmen 1xbet, a to díky 70 letým zkušenostem, které jsou k dispozici italským uživatelům.

Rate this post